برگزاری مراسم دهمین سالگرد آغاز فعالیت کمیسیون شبکه سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران

تشخیص خبر : مراسم دهمین سالگرد آغاز فعالیت کمیسیون شبکه سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران برگزار شد.

به گزارش تشخیص خبر به نقل از روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، دراین مراسم که عصر روز سه شنبه ۱۳ بهمن ماه جاری با حضور روسای ادوار سازمان نظام صنفی رایانه ای، اعضای هیات مدیره و کمیسیون شبکه سازمان وهمچنین حضور پرشور نمایندگان رسانه های تخصصی حوزه فناوری اطلاعات و اقتصاد برگزار شد، دستاوردهای کمیسیون شبکه همچون تهیه و تدوین استانداردهای ملی شبکه های رایانه ای تشریح شد.
در این مراسم ناصرعلی سعادت، رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای ضمن قدردانی از تلاش های چندساله کمیته کارشناسی سازمان برای ترجمه، بومی سازی و تدوین استانداردهای حوزه شبکه و کمیسیون شبکه بر لزوم اجرایی شدن و فرهنگ سازی بهره گیری ازاین استانداردها در صنایع مختلف همچون ساختمان تاکید کرد.
آزاد معروفی، مسئول کمیسیون شبکه سازمان به تشریح عملکرد و فعالیت های کمیسیون شبکه طی سال های اخیر پرداخت و تدوین استانداردهای ملی شبکه را یکی از مهم ترین دستاوردهای این کمیسیون عنوان کرد.
معروفی با اشاره به تفاهم نامه سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران وسازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران درخصوص تدوین این استانداردها گفت: براساس تفاهم نامه میان دو سازمان، درابتدای فعالیت سومین دوره هیات مدیره سازمان، کمیته کارشناسی ترجمه و تدوین این استانداردها با هدایت و نظارت رئیس وقت سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران تشکیل شد و خوشبختانه پس از برگزاری جلسات متعدد کارشناسی، سازمان موفق شد این استانداردها را به تصویب سازمان ملی استاندارد برساند.
مسئول کمیسیون شبکه سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، با تاکید براینکه تدوین این استانداردها، دستاورد بزرگی برای سازمان نظام صنفی رایانه ای، مهندسان و کارشناسان حوزه شبکه های رایانه ای محسوب می شود، گفت: این استانداردها یکی از ارکان نظام مهندسی شبکه محسوب می شود و با ابلاغ ضرورت اجرای آن در ساختمان های تجاری، اداری و مسکونی می تواند کسب و کار جدیدی را پیش روی مهندسان و کارشناسان حوزه شبکه های رایانه ای ایجاد کند.
آزاده داننده، رئیس سومین دوره هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران در این مراسم از به ثمر رسیدن تلاش های کمیته کارشناسی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران برای ترجمه، بومی سازی و تدوین استانداردهای حوزه شبکه ابراز خرسندی کرد و گفت: تدوین این استانداردها، دستاورد بزرگی برای سازمان نظام صنفی رایانه ای، مهندسان و کارشناسان حوزه شبکه های رایانه ای محسوب می شود و امیدواریم تاثیر مثبتی بر رونق کسب و کار فعالان این حوزه بگذارد.
در این جلسه بابک رشیدی، مسئول کمیته کارشناسی ترجمه و تدوین استانداردهای شبکه، به نیاز مبرم مهندسان و مشاوران این حوزه به استانداردهای شبکه های رایانه ای اشاره کرد و به تشریح فعالیت ها و تلاش های این کمیته در ادوار مختلف هیات مدیره های سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران پرداخت.
در بخش دیگری از این مراسم سهیل مظلوم، نائب ریس پیشین سازمان نظام صنفی رایانه ای به آغاز فعالیت های سازمان در زمینه تدوین استانداردهای حوزه شبکه اشاره و بر لزوم توسعه حضورمهندسان فناوری اطلاعات در رشته مهندسی ساختمان هوشمند تاکید کرد.
در ادامه این مراسم محمودرضا نظری، معاون شبکه و امنیت سازمان فاوای شهرداری تهران و سیامک سعدآبادی رئیس مرکز تحقیق و توسعه سازمان فاوای شهرداری تهران به عنوان اعضای کمیته کارشناسی ترجمه و تدوین استانداردهای شبکه بر ضرورت کاربردی شدن استانداردهای ملی شبکه در کسب و کار مهندسی ساختمان تاکید کردند.
در انتهای مراسم با اهدای لوح از فعالیت های کمیته کارشناسی ترجمه و تدوین استانداردهای شبکه واعضای کمیسیون شبکه تشکروقدردانی شد.
 

نوشته شده در تاریخ : ۹۴/۱۱/۱۴
دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *1453199479758_ISNA
آخرین اخبار
تقدیر وزیر امور اقتصادی و دارایی از مدیرعامل بانک سپه به دلیل کسب رتبه برتر در بهینه سازی شبکه شعب
تعیین نرخ حق الوکاله بانک ایران زمین در سال ۱۴۰۰
از همه روزها و ساعت های باقیمانده برای پیشرفت کشور استفاده خواهیم کرد
هدیه ما در سال ۱۴۰۰ به مشتریان، رونمایی از بانکداری دیجیتال خواهد بود
ویژگیهای مهم و الزامات جدید قانون صدور چک
برگشت هزار و ۴۲۰واحد غیرفعال به چرخه تولید با پیگیری ستاد تسهیل رفع موانع تولید
۳۳ رئیس شعبه بانک سپه جزء برترین های بانکی
رتبه برتر همراه بانک ایران زمین در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل
آغاز جشنواره بزرگ “سالواره” باشگاه مشتریان بانک ایران زمین
اعلام شعب برتر بانک ایران زمین
پیام تبریک مدیرعامل بانک سپه به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک ایران زمین
همهٔ ما جزو پازل بشریت هستیم
تلاش بانک سپه برای حمایت از صنایع در شرایط کرونایی بیانگر حاکمیت تفکر مدیریت کلان‌نگر در این بانک است
نرخ حق الوکاله بانک سپه برای سال ۱۴۰۰ سه درصد تعیین شد
چقازردی: بانک سپه در اجرای پروژه بیدبلند از تمام ظرفیت‌های ارزی و اعتباری خود استفاده کرد
تبیین چگونگی به سرانجام رسیدن ابر پروژه و مأموریت ملی ادغام توسط چقازردی
حقوق همکاران عزیز بانکهای ادغامی توسط بانک سپه بطور کامل رعایت خواهد شد
آغاز جشنواره پذیرندگان پایانه های فروش بانک ایران زمین
اقتصاد بانک محور کشور به بانکی مقتدر و بزرگ همچون سپه در عرصه پولی نیاز داشت
fff
نظرسنجی

نظر شما در برنامه ماه عسل چیست؟

View Results

mahak