برگزاری کارگاه رموز بهتر زیستن در منطقه ۷

تشخیص خبر : رئیس اداره آموزش های شهروندی منطقه ۷ از برگزاری کارگاه رموز بهتر زیستن در سرای محلات منطقه با هدف ارتقاء سطح آگاهی شهروندان خبر داد.

به گزارش تشخیص خبر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، نادیا طاری با اعلام این مطلب افزود: در این کارگاه شهروندان با رموز داشتن زندگی شاد، آرام سازی فضای خانه و راهکارهایی در زمینه نحوه برخورد با بحران های زندگی آشنا می شوند.

وی تصریح کرد: کارگاه های آئین همسر داری و برنامه ریزی در زندگی، مشاوره گروهی، شهروند الکترونیک، رعایت اصول و آداب اجتماعی، نوسازی و بافت فرسوده، طرح تبلیغی نسیم بهشت و آموزش بازیافت از جمله اقدامات این اداره در راستای اجرای طرح استقبال از بهار است.

رئیس اداره آموزش های شهروندی منطقه ۷ خاطرنشان کرد: مقابله با حوادث چهارشنبه سوری، جشنواره سفره هفت سین، جشنواره تخم مرغ رنگی، آموزش سبزه آرایی و برگزاری جشنواره غذا و شیرینی از دیگر برنامه هایی است که توسط این اداره در سرای محلات اجرا می شود.

وی در ادامه از برگزاری دوره های آموزشی مسئولیت پذیری شهروندی در سرای محلات منطقه با هدف ارتقاء سطح فرهنگ شهروندی و آشنایی شهروندان با مسئولیت پذیری در جامعه خبر داد و گفت: تفاوت وظیفه با مسئولیت، همدلی و پیشرفت اجتماعی، نقش شهروند مسئول در زندگی شهری، شهروند مسئول و منافع و رفاه عمومی، مسئولیت پذیری برای مشارکت در مدیریت محله و تمیزی و زیبایی محله از جمله سرفصل های است که در این دوره ها، آموزش داده می شود.

طاری اظهار داشت: هر ماه به طور متوسط ۷۰ کارگاه آموزشی با عناوین متنوع در سرای محلات منطقه هفت با هدف بالا بردن سطح آگاهی شهروندان و رفع نیازهای آموزشی آنها در زمینه های مختلف برگزار می شود.
وی یادآور شد: کارگاه آموزشی مهارت های زندگی یکی از عنوان های اصلی است که با ۱۰ مهارت از قبیل تصمیم گیری، ارتباط موثر، تفکر نقاد و خلاق، کنترل استرس، خشم و … در سرای محلات برپا می شود.

به گفته رئیس اداره آموزش های شهروندی منطقه ۷ اداره آموزش‌هاي شهروندي منطقه با هدف تحقق عملي شهرداري به منزله نهاد اجتماعي و ارائه آموزش هاي موردنياز بر اساس حيطه شناختي اقشار مختلف شهروندان ساكن محله اقدام به برگزاري كارگاه‌هاي آموزشي با عناوين مختلف در سراي محلات می کند. 

نوشته شده در تاریخ : ۹۴/۱۲/۱۷
دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *1453199479758_ISNA
آخرین اخبار
آگهی مناقصه عمومی بانک ایران زمین
سازوکار تولید و صادرات مانند واردات تسهیل شود
بررسی عملکرد نه ماهه شعب استان گیلان بانک ایران زمین
فرهنگ‌سازی برای خرید محصولات دانش‌بنیان یک ضرورت است
در بانکداری دیجیتال امکان ترسیم نقشه سفر مشتری فراهم است
انتصاب سرپرست اداره سرمایه انسانی بانک ایران زمین
بازاریابی و مشتری مداری مهمترین ابزار رقابت سالم است
رشد بودجه‌ای سال آینده محدود است
مرز میان شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ ها نامشخص است
استفاده از تجربه بازنشستگان بهترین فرصت برای توسعه بانک بود
ظرفیت‌ها بانک ایران زمین، آینده بسیار روشنی را رقم می‌زند
تعیین شرایط مراجعه مأموران مالیاتی به محل فعالیت مودی
موافقت دولت با واگذاری استقلال و پرسپولیس
استقبال ایران از توافق های اولیه استکهلم
راه اندازی پورتال سهامداران حقیقی بانک ایران زمین
آیین نامه حذف یارانه پردرآمدها به هیئت دولت رفت
ارتقا ایمنی دریانوردی/کشتیرانی ایمن تر در دریای خزر
نمایشگاه صنایع دستی وفرش ایرانی
چهار برند لوازم خانگی قیمت محصولات خود راکاهش می دهند
قیمت خودرو با افزایش تولیداصلاح می شود
fff
نظرسنجی

نظر شما در برنامه ماه عسل چیست؟

View Results

mahak