مدیر اجرایی کافه داونتیسم:
همهٔ ما جزو پازل بشریت هستیم

تشخیص خبر: سید امید عرب، مدیر اجرایی کافه داونتیسم است؛ داونتیسم اولین کافهٔ خاص دنیا برای بچه‌های سندرم داون، اختلال اوتیسم و دیگر بیماری‌های نادر و ژنتیکی است.

وی در خصوص مراسم درختكاري كه برگزار شد گفت: مراسم کاشت نهال با حضور شهردار منطقه ۲۲ و رییس ناحیه محله به منظور جدی‌تر دنبال کردن فرآیند درختکاری برگزار شد.
وی افزود: در این مراسم نهال‌هایی در منطقه ۲۲ به عنوان ریه غربی تهران به یاد عزیزان از دست رفته سندروم داون و دارای اختلال اوتیسم و همچنین بچه‌هایی که تحت پوشش کافهٔ ما هستند کاشته شد.
عرب هدف از این حرکت را ترویج فرهنگ درختکاری و حفظ محیط زیست و همچنین کمک به پاکیزگی هوای تهران عنوان کرد و گفت: این مراسم با شعار «هوا و محیط پاک برای همه» برگزار شد و تلاش می‌کنیم تا با این قبیل برنامه‌ها شرایطی را فراهم سازیم تا هوای تهران تمیزتر شود.
مدیر اجرایی کافه داونتیسم در خصوص حضور خانواده پارسا حقیقت طلب از اعضای این مجموعه که به تازگی به رحمت خدا رفته است در این مراسم گفت: خانواده این عزیز منت بر سر ما گذاشتند و از راه دور در این مراسم حاضر شدند، ما همزمانی این مراسم با چهلمین روز درگذشت پارسا را به فال نیک می‌گیریم و این عزیز را همیشه به یاد خواهیم داشت.
وی خاطر نشان کرد: امیدوارم فرهنگی ترویج پیدا کند که به جای برگزاری مراسم‌های سوگواری و تدفین پرخرج و تجمل گرایانه، با این قبیل اقدامات به یاد عزیزانمان، به داد هوای آلودهٔ تهران برسیم. پارسا جان از ناراحتی قلبی رنج می‌برد و شش‌هایش دچار مشکل بود برای همین تصمیم گرفتیم تا مراسم درختکاری را به یاد ایشان شروع کنیم. امیدواریم با دل پاکی که ایشان و امثال پارسا داشتند و دارند بتوانیم کاری برای هوای تهران انجام دهیم. این اقدام شروع کوچکی بوده برای فعالیت‌هایی که ما در آینده، بدون توقف انجام خواهیم داد.
عرب افزود: هدف اصلی ما معرفی مستقیم این عزیزان از طریق رسانه‌هاست، این که مردم بدانند این عزیزان محتاج کمک و رسیدگی نیستند، ما به عنوان خانواده‌هایی که دارای فرزندانی با این بیماری‌ها هستیم از این که بچه‌های ما توسط دیگر خانواده‌ها عجیب به نظر برسند و یا با ترحم به آن‌ها نگاه شود ناراحت می‌شویم، این نگاه عزیزان ما را با مشکل مواجه می‌کند و برایشان آزار دهند و تخریب کننده است. بعضی افراد با دیدن این بچه‌ها برای سلامتی خودشان خدا رو شکر می‌کنند و با دلسوزی خیرخواهانهٔ ناشیانه‌شان ما را اذیت می‌کنند.
وی خاطر نشان کرد: ما با این اقدام تلاش کردیم تا با فرهنگ‌سازی، این عزیزان را به مردم نزدیک کنیم و مردم بتوانند بخشی از فعالیت‌هایی که این بچه‌ها می‌توانند انجام دهند را در کافه هم ببیند. همه ما جز پازل بشریت هستیم و در کنار هم باید همدیگر را تکمیل کنیم به جای این که تخریب‌گر هم باشیم. 

نوشته شده در تاریخ : ۹۹/۱۱/۰۹
دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *1453199479758_ISNA
آخرین اخبار
برگشت هزار و ۴۲۰واحد غیرفعال به چرخه تولید با پیگیری ستاد تسهیل رفع موانع تولید
۳۳ رئیس شعبه بانک سپه جزء برترین های بانکی
رتبه برتر همراه بانک ایران زمین در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل
آغاز جشنواره بزرگ “سالواره” باشگاه مشتریان بانک ایران زمین
اعلام شعب برتر بانک ایران زمین
پیام تبریک مدیرعامل بانک سپه به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک ایران زمین
همهٔ ما جزو پازل بشریت هستیم
تلاش بانک سپه برای حمایت از صنایع در شرایط کرونایی بیانگر حاکمیت تفکر مدیریت کلان‌نگر در این بانک است
نرخ حق الوکاله بانک سپه برای سال ۱۴۰۰ سه درصد تعیین شد
چقازردی: بانک سپه در اجرای پروژه بیدبلند از تمام ظرفیت‌های ارزی و اعتباری خود استفاده کرد
تبیین چگونگی به سرانجام رسیدن ابر پروژه و مأموریت ملی ادغام توسط چقازردی
حقوق همکاران عزیز بانکهای ادغامی توسط بانک سپه بطور کامل رعایت خواهد شد
آغاز جشنواره پذیرندگان پایانه های فروش بانک ایران زمین
اقتصاد بانک محور کشور به بانکی مقتدر و بزرگ همچون سپه در عرصه پولی نیاز داشت
طرح بخشودگی و تخفیف ویژه برای بدهکاران بانک ایران زمین
تجربه گرانبهای سیستم بانکی در ادغام بانکهای وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه
تجربه مدیریتی باعث به سرانجام رسیدن مطلوب فرایند ادغام بانکهای وابسته به نیروهای مسلح شد
“به روز رسانی همراه بانک ایران زمین”
کسب ۶ رتبه برتر توسط روابط عمومی بانک سپه
fff
نظرسنجی

نظر شما در برنامه ماه عسل چیست؟

View Results

mahak