پرتوافکنان عضو هیأت مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران شد

تشخیص خبر: با حضور برخی اعضای هیأت مدیره و مدیران ارشد بانک های سپه و قرض الحسنه مهر ایران، مراسم تودیع حسن موفقی اردستانی عضو سابق هیأت مدیره و معارفه مصطفی پرتوافکنان عضو جدید هیأت مدیره این بانک برگزار شد.

به گزارش تشخیص خبر به نقل از بانک سپه، در این مراسم، مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران ضمن قدردانی از زحمات و خدمات اثرگذار اردستانی در این بانک، اظهار داشت: معرفی مصطفی پرتوافکنان یکی از مدیران ارزشمند و با سابقه بانک سپه به جای اردستانی توسط آقای تقوی نژاد مدیرعامل محترم این بانک قابل تحسین بوده و ما امیدواریم از تجارب وی در کمک به توسعه بانک قرض الحسنه مهر استفاده شود.
سیامک دولتی با اشاره به فراهم آوردن مقدمات لازم برای بهبود شاخص های بانک قرض الحسنه، یادآور شد: با تکمیل سرمایه، تبدیل بانک قرض الحسنه مهر ایران به شرکت سهامی عام و همچنین جاری و عملیاتی شدن اساسنامه جدید این بانک، بخش قابل توجهی از مشکلات بانک قرض الحسنه مهر ایران برطرف خواهد شد.
غفاری عضو هیأت مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران وظیفه اصلی این بانک را کمک به نیازمندان جامعه دانست و افزود: بانک قرض الحسنه مهر ایران سال گذشته بیش از ۱۳۰ هزار تسهیلات ازدواج به زوج های جوان پرداخت کرد.
غفاری با قدردانی از زحمات اردستانی ابراز امیدواری کرد حضور پرتوافکنان در این بانک موجبات خدمات رسانی بهتر به مردم را فراهم کند.
عضو دیگر هیأت مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران با اشاره به صداقت و تفکر سازمانی اردستانی و تشکر از زحمات وی، در مورد پرتوافکنان اظهار داشت: عضو جدید هیأت مدیره بانک قرض الحسنه مهر به واسطه سوابق اجرایی و نظارتی خود به عنوان یک کارشناس خبره در نظام بانکی کشور مطرح است.
صمدی ابراز امیدواری کرد با حضور پرتوافکنان بانک قرض الحسنه مهر ایران گام های مؤثری در جهت رسیدن به اهداف و رسالت خود بردارد.
براساس این گزارش، قائم مقام مدیرعامل بانک سپه هم در این مراسم ضمن قدردانی از تلاش های اردستانی ابراز امیدواری کرد تجربه، دانش، مهارت و تعهد پرتوافکنان بتواند به تسریع تحقق اهداف بانک قرض الحسنه مهر ایران کمک کند.
محمد کاظم چقازردی تعهد، پاک دستی و نظم را جزو فرهنگ سازمانی بانک سپه خواند و افزود: این بانک طی سالیان متمادی در عرصه های کلان اقتصادی حضور فعال داشته و امروز به یکی از مؤثرترین بانک ها در اجرای طرح های بزرگ ملی تبدیل شده است.
عضو هیأت مدیره بانک سپه با تأکید بر تقویت جایگاه قرض الحسنه به عنوان نماد اصلی قانون عملیات بانکی بدون ربا در بازار پولی کشور، خاطرنشان کرد: روند نزولی میزان پس اندازهای عمومی قرض الحسنه نزد بانکها، موضوع خوشایندی نیست، به همین خاطر مجموعه نظام بانکی به ویژه بانک قرض الحسنه مهر ایران؛ باید در اصلاح این روند نقش محوری داشته باشند.
هیئت داودیان عضو دیگر هیأت مدیره بانک سپه ضمن اشاره به سابقه شانزده ساله همکاری خود با پرتوافکنان، تصریح کرد: عضو جدید هیأت مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران فردی قانون مدار، کاردان و متعهد است که می تواند این بانک را در رسیدن به اهداف خود کمک کند.
مشاور مدیرعامل و مدیر امور حراست بانک سپه نیز در این مراسم با تأکید بر ضرورت مدارا با مردم، خاطر نشان کرد: از آنجا که جامعه هدف بانک قرض الحسنه مهر ایران قشر کم برخوردار جامعه هستند، باید مدیران و کارکنان این بانک در جهت رفع نیازهای این قشر تلاش مضاعف کنند.
علی عباس شکربیگی ضمن قدردانی از زحمات پرتوافکنان و اردستانی برای آنها آرزوی موفقیت کرد.
وی افزود: با توجه به تسلط کامل پرتوافکنان به مسائل و امور بانکی تجارب وی به توسعه بانک قرض الحسنه مهر ایران کمک می کند.
عضو جدید هیأت مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران نیز ضمن قدردانی از اعتماد اعضای هیأت مدیره به ویژه مدیرعامل بانک سپه به خاطر انتخاب وی به این سمت ابراز امیدواری کرد بتواند به عزت و اعتبار بانک قرض الحسنه مهر ایران کمک کند.
مصطفی پرتوافکنان با بیان اینکه اهداف بانک قرض الحسنه مهر ایران جزئی از اهداف نظام است افزود: مجموعه مدیران و کارکنان این بانک با همفکری و تلاش مضاعف می تواند زمینه تحقق اهداف تعیین شده را فراهم کنند.
عضو هیأت مدیره قرض الحسنه مهر ایران که بعد از ۳۲ سال فعالیت در بانک های سپه و قرض الحسنه مهر ایران بازنشسته شد، در این مراسم اظهار داشت:کارکنان بانک قرض الحسنه مهر ایران عمدتاً نیروهای جوانی هستند که نیازمند دریافت تجارب مدیران توانمندی نظیر پرتوافکنان می باشند. به همین خاطر حضور وی برای توسعه این بانک کمک کننده خواهد بود.
حسن موفقی اردستانی از همراهی مجموعه کارکنان و مدیران بانک قرض الحسنه قدردانی و برای پرتوافکنان در سمت جدید آرزوی موفقیت کرد.
شایان ذکر است بانک قرض الحسنه مهر ایران با اهدافی نظیر بهبود شاخص های عملکرد مالی کشور در زمینه عقد قرض الحسنه و فرهنگ سازی سنت پسندیده قرض الحسنه با مشارکت بانک های دولتی در سال ۸۶ افتتاح شد و در حال حاضر با بیش از ۵۰۰ شعبه در سراسر کشور به خدمات رسانی مشغول است. 

Related Posts
راه اندازی نرم افزار رمز ساز ایران زمین
تشکیل کمیته شناسایی افراد نیازمند و خیرین در
موسسه اعتباری کوثر در بانک سپه ادغام شد
اولویت اصلی بانک سپه حمایت از تولید و
جشنواره پرواز بادبادکها در خراسان جنوبی
راه اندازی از کیوسک دیجیتال نشریات ایران
باید راهکاری برای افزایش تاب‌آوری شرکت‌ها برای پساکرونا
قدردانی ۲۲۰ نماینده مجلس از وزارت نفت
بانک ایران زمین به زلزله زدگان میانه کانکس
توضیح مسئول صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها در مورد

نوشته شده در تاریخ : ۹۴/۰۸/۱۸
دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *1453199479758_ISNA
آخرین اخبار
قطع درگاههای الکترونیکی کارت بانک سپه و قوامین سابق
واریز یارانه حمایت معیشتی آذر ماه
راه اندازی سیستم مدیریت کیفیت در مدیریت پشتیبانی بانک ایران زمین
با انسجام و عبور سریع از ادغام ، بزرگ و قدرتمند می‌مانیم
به زودی از نخستین بانک دیجیتال رونمایی خواهیم کرد
آغاز زندگی مشترک ۵۵ هزار جوان ایرانی با تسهیلات قرض‌الحسنه بانک سپه
درب‌های نخستین موزه شبکه بانکی کشور به روی علاقه مندان گشوده شد
بازدید مدیرعامل بانک سپه از شعبه سیدالشهدا(ع) بانک در تهران
جهش قابل توجه عملکرد بانک ایران زمین
اولویت اصلی بانک سپه حمایت از تولید و صنایع مولد است
برنامه همراه بانک سپه را فقط از وب سایت این بانک و کافه بازار تهیه کنید
اهدای بسته‌های کمک آموزشی به دانش آموزان مدرسه ابن سینا
تخصیص منابع بانک ایران زمین، در راستای حمایت از تولید
مدیریت بر ترازنامه با برنامه محوری و تمرکز بر کسب و کار اصلی بانکداری در نخستین بانک ایرانی
در پرداخت تسهیلات اولویت با مشتریان خوش‌حساب است
دستور صریح مدیرعامل بانک سپه برای پیگیری سریع و حل مشکل واحد تولیدی در گیلان
بهترین راه پیشگیری از وقوع پیک ششم کرونا مسؤولیت‌پذیری است
مشتریان خواهان ارائه خدمات بانکی در شبکه‌های اجتماعی هستند
حرکت به‌سوی نظام بانکی عدالت محور و تولید گرا در صدر مطالبات دولت از سیستم بانکی قرار دارد
سپه؛ به بزرگ‌ترین بانک دیجیتال خاورمیانه و در تراز انقلاب اسلامی تبدیل خواهد شد
fff
نظرسنجی

نظر شما در برنامه ماه عسل چیست؟

View Results

mahak