غول‌های مخابرات دنیا،شهریوربه ایران می آیند

تشخیص خبر: با لغو برخی تحریم های ایران وضرورت توسعه مخابراتی، سرمایه گذاران مطرح بین المللی ازشرکت های بزرگ مخابراتی دنیا به ایران خواهند آمد بحث سرمایه گذاری خارجی با رشد سریع ناشی از آزادسازی مورد توجه است و مقرر است تا صدور مجوز MVNO ها جدید، گسترش خدمات ۳G و۴G بررسی شود.

به گزارش تشخیص خبر به نقل از کنفرانس ایران کانکت، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با همکاری شرکت ارتباطات زیرساخت ایران از صاحب نظران، سرمایه گذاران و شرکت های بین المللی مخابراتی به منظور معرفی وتوسعه فرصت های سرمایه گذاری در صنعت مخابراتی ایران دعوت کرده است تا درکنفرانس ایران کانکت ۲۰۱۶ به مدت ۲ روزدر تهران نشست داشته باشند.
بر اساس این گزارش،این کنفرانس با حضور غول های ارتباطی دنیا و با تاکید بر استفاده از ظرفیت های لغو تحریم های مالی و اقتصادی ایران برگزار خواهد شد؛ چرا که علاقمندی شرکت های بین المللی به منظور کشف و استفاده فرصت های سرمایه گذاری در صنعت مخابرات بیش از گذشته دیده شده است.
فرصت هایی که با بهره برداری و استفاده از آنها می تواند در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات ازجمله تلفن همراه، ثابت و بخش های اینترنتی، رشد درآمدهای ارزی ناشی از جذب سرمایه گذاری خارجی را شاهد باشد.
برپایه این گزارش، ۱۶ الی ۱۷ شهریور سال جاری(۶و۷سپتامبر) کنفرانس ایران کانکت ۲۰۱۶ با حضور شرکت های مخابراتی بین المللی و سرمایه گذاران صنعت مخابرات برگزار می شود تا فرصت درآمدزایی وعلاقه بین المللی از سوی مسئولان و صاحبان صنعت مخابراتی کشورمان ارائه شود.
با توجه به افزایش علاقمندی خارج از مرزها، بحث سرمایه گذاری خارجی با رشد سریع ناشی از آزادسازی مورد توجه است و مقرر است تا صدور مجوز MVNO ها جدید، گسترش خدمات ۳G و۴G بررسی شود.
یکی از این نشانه‌های سرمایه گذاری را می‌توان درعلاقه، مذاکره و توافقات تولید کننده تجهیزات مخابراتی ایتالیایی Itatel ،شرکت حامل مخابراتی خارجی KT Corp ازکره جنوبی و قزاق تلکام قزاقستان دید که منجر به انعقاد توافقنامه های همکاری با شرکت مخابرات ایران (TCI) شده وبا انعقاد توافقنامه ای یک میلیارد یورویی ادامه یافت.
گفتنی است در این رویداد که با حضور چهره های مطرح جهانی در تهران برگزار می شود، دستور کار موضوعاتی اعم ازچگونگی ارائه خدمات تحویل محتوا، گسترش داده ها، اتصال صدا و راه اندازی شبکه های ۵G و … خواهد بود و اساتیدی همچون محمود واعظی وزیر ارتباطات، محمد جواد آذری جهرمی مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت، نیکلاس هاپتون کاردار بریتانیا در ایران حمید رضا نیکوفر مدیرعامل شرکت ارتباطات موبایل ایران، لیوچانگ های مدیر عامل شرکت مخابرات چین، علی اصغرزاده مدیرعامل شرکت حامل عمده فروشی اتصالات افغانستان، به تشریح این موضوعات می پردازند.
البته در کنار این مدیران و مسئولان نیز مارک بریت مدیر عامل شرکت iflix، استفانو پلیری مدیر عامل شرکت italtel، «ن مورل» حامل بین المللی orange، حسن شانه ساز زاده رئیس شاتل، «الساندرو تالوتا» مدیرعامل شرکت مخابرات ایتالیاsparkle، کان ترزیگلو مدیرعامل شرکت گروه ترک سل نیز به عنوان سخنران به تشریح فرصت‌های سرمایه گذاری مخابراتی اعم از سطح بین الملل و ایران خواهند پرداخت. 

نوشته شده در تاریخ : ۹۵/۰۵/۲۴
دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *1453199479758_ISNA
آخرین اخبار
قطع درگاههای الکترونیکی کارت بانک سپه و قوامین سابق
واریز یارانه حمایت معیشتی آذر ماه
راه اندازی سیستم مدیریت کیفیت در مدیریت پشتیبانی بانک ایران زمین
با انسجام و عبور سریع از ادغام ، بزرگ و قدرتمند می‌مانیم
به زودی از نخستین بانک دیجیتال رونمایی خواهیم کرد
آغاز زندگی مشترک ۵۵ هزار جوان ایرانی با تسهیلات قرض‌الحسنه بانک سپه
درب‌های نخستین موزه شبکه بانکی کشور به روی علاقه مندان گشوده شد
بازدید مدیرعامل بانک سپه از شعبه سیدالشهدا(ع) بانک در تهران
جهش قابل توجه عملکرد بانک ایران زمین
اولویت اصلی بانک سپه حمایت از تولید و صنایع مولد است
برنامه همراه بانک سپه را فقط از وب سایت این بانک و کافه بازار تهیه کنید
اهدای بسته‌های کمک آموزشی به دانش آموزان مدرسه ابن سینا
تخصیص منابع بانک ایران زمین، در راستای حمایت از تولید
مدیریت بر ترازنامه با برنامه محوری و تمرکز بر کسب و کار اصلی بانکداری در نخستین بانک ایرانی
در پرداخت تسهیلات اولویت با مشتریان خوش‌حساب است
دستور صریح مدیرعامل بانک سپه برای پیگیری سریع و حل مشکل واحد تولیدی در گیلان
بهترین راه پیشگیری از وقوع پیک ششم کرونا مسؤولیت‌پذیری است
مشتریان خواهان ارائه خدمات بانکی در شبکه‌های اجتماعی هستند
حرکت به‌سوی نظام بانکی عدالت محور و تولید گرا در صدر مطالبات دولت از سیستم بانکی قرار دارد
سپه؛ به بزرگ‌ترین بانک دیجیتال خاورمیانه و در تراز انقلاب اسلامی تبدیل خواهد شد
fff
نظرسنجی

نظر شما در برنامه ماه عسل چیست؟

View Results

mahak