رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای خبر داد:
تعویق زمان برگزاری انتخابات سازمان به دلیل افزایش بی سابقه تعداد اعضا

تشخیص خبر : برگزاری انتخابات هیات مدیره و بازرس سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران با درخواست های مکرر کاندیداهای انتخابات به منظور تکمیل مدارک به تاریخ هفتم دی ماه موکول شد.

به گزارش تشخیص خبر به نقل از روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، براساس مصوبه فوری هیات مدیره سازمان در شب گذشته و به دلیل اینکه بیش از ۶۰ درصد نامزدهای این دوره انتخابات موفق به جمع آوری امضای برگه حسن شهرت خود از سوی اعضای صنف نشده اند، زمان برگزاری انتخابات از ۲۳ آذرماه به هفتم دی ماه به تعویق افتاد.
رئیس هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران با اعلام این خبر گفت: همان طور که پیش از این نیز در خصوص اقدامات و دستاوردهای سازمان عنوان شد، در این دوره تعداد اعضای سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران در مقایسه با دوره گذشته تا دو برابر افزایش یافته است.
سعادت درخصوص دلیل به تعویق افتادن زمان برگزاری انتخابات ادامه داد: مطابق آئین نامه تشکیل سازمان، نامزدهای حضور در انتخابات هیات مدیره، ملزم هستند برگه حسن شهرت خود رابه امضای حداقل ۵ درصد اعضای سازمان در هر شاخه برسانند که با این افزایش بی سابقه تعداد اعضا در دوره حاضر، هر کاندیدا باید در شاخه شرکت ها، ۱۴۸ امضا از اعضای صنف جمع آوری می کرد که با وجود اتمام زمان تکمیل مدارک تا روز ۲۰ آذرماه، بیش از ۶۰ درصد کاندیداها موفق به انجام این کار نشدند.
رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای در این رابطه گفت: مطابق آئین نامه سازمان، تمام کاندیداها در فاصله زمانی ۷۲ ساعت مانده به انتخابات، ملزم به ارائه تمام مدارک خود به دبیرخانه سازمان هستند که به دلیل حدنصاب نرسیدن امضای این کاندیداها در برگه حسن شهرت شان و عدم تکمیل مدارک، سازمان مجبور به حذف نامزدهایی بودکه مدارک خود را تکمیل نکرده اند.
سعادت با اشاره به تقاضای کاندیداها برای تغییر زمان برگزاری انتخابات تاکید کرد: با درخواست مکرر این نامزدها، جلسه فوری هیات مدیره به منظور بررسی درخواست تعویق زمان برگزاری انتخابات را شب گذشته تشکیل دادیم و با مصوبه هیات مدیره مقرر شد برگزاری انتخابات به دو هفته آینده موکول شود تا تمام نامزدها بتوانند در مدت زمان باقی مانده مدارک خود را تکمیل کنند.
او در این خصوص ادامه داد: افزایش چشم گیر تعداد اعضای سازمان تهران در این دوره هرگز شعار نبوده است؛ به طوریکه در دوره حاضر تنها ۱۵۰ شرکت عضو سازمان دارای رتبه یک هستند که هر کدام ۱۰برگه رای دارند، در حالی که در انتخابات گذشته تنها ۴۰شرکت رتبه یک در سازمان وجود داشت؛ این افزایش بی سابقه تعداد اعضا باعث شد کار کاندیداها برای اخذ امضای تعداد بیشتر شرکت ها سخت تر شود.
سعادت در پایان اظهار امیدواری کرد : با تعویق زمان انتخابات و ارائه سامانه الکترونیکی جمع آوری امضای برگه حسن شهرت برای کاندیداها(enama.ir)، امیدواریم شاهد حضور حداکثر اعضای صنف در پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره و بازرس سازمان باشیم. 

نوشته شده در تاریخ : ۹۶/۰۹/۲۱
دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *1453199479758_ISNA
آخرین اخبار
عملکرد مطلوب بانک سپه در حمایت از تولید و اشتغال همگام با اجرای پروژه ملی ادغام
مشارکت بانک ایران زمین در پویش ” ایران مهربان “
دوره های آموزشی بدو خدمت بانک ایران زمین برگزار شد
درخشش بانک سپه در جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران
ایجاد امنیت شغلی، آرامش و آسایش از اهداف معاونت توسعه سرمایه انسانی بانک ایران زمین است
امین رضا ریاضتی، مدیرعامل شرکت آوای بانک ایران زمین شد
رسانه های اجتماعی روابط عمومی ها را تغییر داده اند
انتصاب مدیران جدید در بانک ایران زمین
نقش مؤثر و حمایتی بانک سپه در پروژه‌های کلان کشور
چقازردی: بانک سپه با تمام ظرفیت در خدمت توسعه و پیشرفت کشور قرار دارد
افتتاح ۱۴ پروژه شامل ۷ مدرسه ۶ پروژه آبرسانی و یک خانه نیازمندان توسط بانک سپه
پرداخت ۳۴ هزار میلیارد ریال تسهیلات برای جبران خسارت کرونا توسط بانک سپه
پرداخت تسهیلات به بخش های مولد توسط بانک سپه
تداوم ارائه خدمات و سرویس های بانکی به تمام مشتریان بانک های ادغامی توسط بانک سپه
تقدیر وزیر امور اقتصادی و دارایی از مدیرعامل بانک سپه به دلیل کسب رتبه برتر در بهینه سازی شبکه شعب
تعیین نرخ حق الوکاله بانک ایران زمین در سال ۱۴۰۰
از همه روزها و ساعت های باقیمانده برای پیشرفت کشور استفاده خواهیم کرد
هدیه ما در سال ۱۴۰۰ به مشتریان، رونمایی از بانکداری دیجیتال خواهد بود
ویژگیهای مهم و الزامات جدید قانون صدور چک
برگشت هزار و ۴۲۰واحد غیرفعال به چرخه تولید با پیگیری ستاد تسهیل رفع موانع تولید
fff
نظرسنجی

نظر شما در برنامه ماه عسل چیست؟

View Results

mahak