مدیرعامل بانک ایران زمین:
بهترین راه پیشگیری از وقوع پیک ششم کرونا مسؤولیت‌پذیری است

تشخیص خبر: بر اساس آخرین آمار از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مجموعاً ۵۲ میلیون و ۳۷۹ هزار و ۵۷ نفر دوز اول واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.

به گزارش تشخیص خبر ، روند واکسیناسیون عمومی کشور از سه ماه پیش، سرعت قابل‌ ملاحظه‌ای به خود گرفته است و تاکنون (هشتم آبان) ۳۳ میلیون و ۶۷۴ هزار و ۷۳ نفر دوز دوم واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند؛ همچنین ۸۴ هزار و ۳۴۰ نفر بنا بر اقتضائات شغلی و…؛ دوز سوم واکسن را نیز دریافت کرده‌اند. با احتساب این تعداد، مجموع دوزهای واکسن تزریق‌ شده در کشور به ۸۶ میلیون و ۱۳۷ هزار و ۴۷۰ مورد رسیده است.

اما خبر تلخ‌تر اینکه برخی از شهروندان باوجود اطلاع‌رسانی‌های مکرر، به دلایل احساسی و غیرعلمی از تزریق واکسن کرونا سرباز می‌زنند که این امر ضمن به خطر انداختن جان فرد و اطرافیان او، بر چشم‌انداز رسیدن به ایمنی جمعی در ماه‌های آینده نیز خدشه وارد خواهد کرد.

واکسینه‌ شدن در برابر این اهریمن موذی و وحشی یک ضرورت است و برای طیف‌های ویژه و همراه با فراوانی بالا نظیر دانش‌آموزان، دانشجویان، کارمندان و…؛ یک الزام حیاتی است. نمی‌توان بدون دلیل پزشکی محکمه‌پسند مقابل واکسینه‌شدن کودک و نوجوان ایستاد یا به بهانه‌های متعدد از زیر بار پذیرفتن مسؤولیت سلامت خود و خانواده شانه خالی کرد.

در همین راستا عبدالمجید پورسعید مدیرعامل بانک ایران‌ زمین با بیان این نکته که بهترین راه پیشگیری از وقوع پیک ششم کرونا مسؤولیت‌پذیری است، گفت: خدا را شکر می‌کنیم که شرایط دشوار کمبود واکسن کرونا را در میهن عزیزمان پشت سر گذاشتیم و اینک روند واکسیناسیون عمومی در کشور به مرحله مطلوب و قابل ارزش‌گذاری رسیده است.

وی افزود: مسأله‌ای که بیش از هر زمان دیگر اهمیت دارد، پیشگیری از پیک ششم کروناست. این مسأله غیرممکن نیست و تنها به تعهد، انضباط شخصی، رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در عین واکسینه‌شدن، آینده‌نگری و پذیرش مسؤولیت کامل در این مسیر بستگی دارد.

این مدیر ارشد بانکی تصریح کرد: توفیق بزرگی در زمینه خدمت به مردم شریف کشور و تولید واکسن داخلی نصیب بانک ایران‌زمین شد و این نهاد مالی توانست در زمینه عمل به این آزمون و مسؤولیت بزرگ اجتماعی، نمره قابل قبولی از ملت شریف ایران دریافت کند. نجات جان هر شهروند ایرانی برای بانک ایران‌زمین به‌مثابه نجات یک خانواده، یک شهر و یک کشور است.

پورسعید در پایان سخنان خود ضمن آرزوی سلامتی و توفیق برای مردم خاطرنشان کرد: هم‌وطنان عزیز در نظر داشته باشند واکسینه‌شدن خطر مرگ را به حداقل می‌رساند و از پرداخت هزینه‌های سنگین درمان نیز پیشگیری می‌کند؛ بنابراین استدعای بانک ایران‌زمین از مردم شریف کشور، به‌ویژه افرادی که هنوز برای واکسینه‌شدن اقدام نکرده‌اند این است که جان شریف خود را با عادی‌انگاری این بیماری مهلک به خطر نیندازند، همچنان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند و در اسرع وقت برای واکسینه‌شدن اقدام کنند. 

نوشته شده در تاریخ : ۰۰/۰۸/۰۹
دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *1453199479758_ISNA
آخرین اخبار
شرایط ضمانت تسهیلات کمتر از یک میلیارد ریالی بانک سپه تغییر کرد
کسب سه رتبه برتر توسط روابط عمومی بانک سپه
فروش املاک و مستغلات بانک ایران‌ زمین
حضور پررنگ بانک سپه در توسعه استان هرمزگان
حدس بزنید و از بانک ایران زمین جایزه بگیرید
پیام مدیرعامل بانک سپه به مناسبت دومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی
واکسینه شدن مشتریان بانک ایران زمین در مقابل آسیب‌های ناشی از کرونا
عملکرد درخشان بانک سپه در توسعه مراکز آموزشی و بهداشتی کشور
بازگشت بانک سپه به عصر طلایی خود در حوزه فناوری
در بانک ایران زمین با “انتخاب” وام بگیرید
بانکداری دیجیتال اولویت بانک ایران زمین
مشتریان قدیمی سرمایه ارزشمند بانک سپه هستند
انتصاب معاون حقوقی بانک ایران زمین
پایان موفقیت‌آمیز عملیات مهاجرت سیستمی بانک قوامین سابق به بانک سپه
اهدای جوایز ۹۷ برگزیده جشنواره « با ماسک لبخند بزن » باشگاه مشتریان بانک سپه
درخشش بانک سپه در شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی
قطع درگاههای الکترونیکی کارت بانک سپه و قوامین سابق
واریز یارانه حمایت معیشتی آذر ماه
راه اندازی سیستم مدیریت کیفیت در مدیریت پشتیبانی بانک ایران زمین
با انسجام و عبور سریع از ادغام ، بزرگ و قدرتمند می‌مانیم
fff
نظرسنجی

نظر شما در برنامه ماه عسل چیست؟

View Results

mahak