معرفی برندگان جايزه ملى تعالى در بیست و یکمین همايش ملّی تعالي سازماني

تشخیص خبر: بيست و يكمين همایش ملى تعالى سازمانى اول اسفندماه با حضور دكتر بابك احمدى و دكتر سيد محمد موسوى معاونين وزير صمت و دكتر مسعود لطفى مديرعامل سازمان مديريت صنعتى با تقدير از مديران شركت هاى برتر و برندگان جايزه ملى تعالى برگزار شد.

به گزارش تشخیص خبر، بيست و يكمين همایش ملى تعالى سازمانى روز اول اسفندماه با خوش آمدگويى دكتر حميدرضا بابايى رييس مركز تعالى سازمانى و دبير همايش در سالن همايش هاى سازمان مديريت صنعتى آغاز شد.
دكتر بابايى گزارشى از سوابق و روند همچنين رويكرد و اهداف اين همايش ارائه داد و از ثبت نام ٧٤ شركت در اين دوره خبر داد كه بيشترين ميزان حضور شركت ها در طول پنج سال اخير در همایش ملى تعالى سازمانى بوده است.
در ادامه دكتر سيد مسعود همايون فر عضو كميته داورى ضمن ارائه گزارش كميته داورى همايش تعالى سازمانى ، روند ارزيابى و بررسى صورت گرفته در اين دوره توسط اعضاى كميته را تشريح كرد.
دكتر محمود اوليايى رييس هيات مديره فدراسيون مديريت و مشاوره كسب و كار ايران و دكتر ميرسامان پيشوايى رييس سازمان ملى بهره ورى نيز از ديگر سخنرانان اين همايش بودند.

تحول و پيشرفت كشور در حوزه هاى صنعتى

دكتر سيد محمد موسوى معاون صنايع ماشين آلات و تجهيزات وزارت صنعت معدن و تجارت در بيست و يكمين همایش ملى تعالى سازمانى با اشاره به ارتقاى توانمندى هاى كشور در حوزه هاى صنعتى خصوصا در بخش هاى پزشكى و نفت و گاز در سال هاى پس از پيروزى انقلاب اسلامى اظهار داشت:بايد قدردان زحمات كشيده شده باشيم و دست و بازوى مهندسين ، مديران و كارگران شركت هايى را مى بوسيم كه چنين تحولات و پيشرفتى را پس از انقلاب شكوهمند اسلامى رقم زدند و در طول سال هاى تحريم در حوزه هاى گوناگون ايران را به خودكفايى رساندند از جمله در حوزه صنايع پزشكى و نفت و گاز كه پيش از انقلاب وابسته به تكنولوژى، تخصص و دانش ساير كشورها بوديم.
وى افزود: در جايزه ملى تعالى شاهد حضور شركت هايى هستيم كه عملكرد پايدارى دارند. نبايد فراموش كنيم كه ما در يك رقابت جهانى حضور داريم و وظيفه ما اين است كه با توجه به ريل گذارى دولت در حوزه صادرات و ورود به مجموعه هاى بريكس و اوراسيا به سمت استانداردهاى بين المللى برويم و زيرساخت ها را ارتقا بدهيم تا توانايى رقابت در حوزه صادرات را داشته باشيم.

اهميت مدل هاى خلق ارزش پايدار

دكتر بابك احمدى معاون وزير صمت و رييس هيات عامل سازمان گسترش و نوسازى صنايع ايران نيز در ادامه اين همايش با تاكيد بر اهميت جوايز و ارزيابى همچنين رتبه بندى شركت ها در حوزه هاى صنعتى و اقتصادى گفت: در ارزيابى كيفى جوايز و رتبه بندى بايد جامعه ذينفعان حس خوبى داشته باشند و اين مهمترين مسئله اى است كه بايد مورد توجه قرار گيرد. مسئله بعدى مدل هاى خلق ارزش پايدار است. به نظر من اين موضوع مولود جديدى است در فضاى مديريتى كشور كه بايد به آن پرداخته شود و يكى از مهمترين مسئوليت هاى سازمان مديريت صنعتى به شمار مى رود. در نهايت اميدوارم جهادگران عرصه اقتصادى و صنعتى كشور در مسير تحقق اهداف مورد نظر موفق باشند.
در پايان بيست و يكمين همایش ملى تعالى سازمانى از شركت ها و سازمان هاى برتر در حوزه هاى مختلف تجليل به عمل آمد.
تنديس هاى زرين ساخت و توليد سال ١٤٠٢ در سطح سازمان هاى بزرگ به شركت هاى مهندسى و ساخت برق و كنترل مپنا-مكو و شركت فولاد مباركه اصفهان اهدا شد.
همچنين تنديس سيمين در اين بخش به شركت هاى هلدينگ توسعه معادن و صنايع معدنى خاورميانه و گروه مپنا اختصاص يافت.
تنديس بلورين ساخت و توليد نيز به شركت هاى فولاد سيرجان ايرانيان، فولاد هرمزگان جنوب ،توسعه آهن و فولاد گل گهر ، پتروشيمى زاگرس و فرآوران زغال سنگ پابدانا اهدا شد. 

نوشته شده در تاریخ : ۰۲/۱۲/۰۱
دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *آخرین اخبار
مراسم معارفه ‌و تکریم مدیرعامل هلدینگ بهپویان هوشمند امید برگزار شد
پرداخت بیش از ۲۸۹ هزار میلیارد ریال تسهیلات تکلیفی توسط بانک سپه در سال ۱۴۰۲
انتشار گزارش اولیه دستاوردهای مالی ال‌جی برای سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۴
حمایت ویژه بانک سپه از فعالان اقتصادی استان خراسان رضوی
تصمیم هیئت مدیره به انجام افزایش سرمایه تفویض شده در مجمع فوق العاده شرکت معدني و صنعتي چادرملو
کارت هدیه مجازی بانک ایران زمین، خدمتی برای کسانی که دوست شان دارید
افتخاری دیگر از ال‌جی با کسب جوایز متعدد طراحی در رقابت Red Dot Awards
دیدار نوروزی رئیس هیات عامل ایمیدرو با کارکنان و مدیران حوزه معدن و صنایع معدنی
در طرح تسهیلاتی “کارت اعتباری انتخاب پلاس” بانک ایران زمین، سرمایه ات را ۲/۵ برابر کن
فروش ۴۷۲ رقبه ملک به ارزش بیش از ۱۱۰ هزار میلیارد ریال توسط بانک سپه در سال ۱۴۰۲
دعوت بانک سپه از ملت ایران برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس
بازدید مدیران بانک ایران زمین از شعب استان خراسان رضوی
ثبت بالاترین میزان تولید گندله آهن و شمش فولادی در سال ۱۴۰۲
موثقی نیا خبر داد: بومی سازی فناوری های جدید در زنجیره الومینیوم
دیدار نوروزی مدیران بانک ایران زمین از شعب پایتخت
دیدار نوروزی مدیر عامل چادرملو
دیدار نوروزی مدیریت ارشد بانک ایران زمین با کارکنان ادارات مرکزی
آمادگی کامل بانک سپه برای تحقق شعار «جهش تولید با مشارکت مردم»
پیام نوروزی مدیرعامل بانک پارسیان
متن پیام نوروزی مدیر عامل شركت معدنی و صنعتی چادرملو
نظرسنجی

نظر شما در برنامه ماه عسل چیست؟

View Results

mahak