سعادت در حاشیه حضور سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در نمایشگاه سبیت آلمان؛
سازمان به دنبال جذب سرمایه‌گذار خارجی است

تشخیص خبر :نمایشگاه الکامپ و ۱۰ استارتاپ برتر ایرانی با حمایت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور باهدف معرفی توانمندی‌های صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور و ایجاد زمینه آشنایی با فرصت‌های سرمایه‌گذاری در ایران، در نمایشگاه سبیت ۲۰۱۷ آلمان، حضور یافتند.

به گزارش تشخیص خبر از سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، ناصر علی رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با اعلام این خبر به چشم‌انداز حضور سازمان در سبیت آلمان اشاره کرد و گفت: سازمان باهدف معرفی توانمندی کسب‌وکارهای نوپای فناوری اطلاعات و ارتباطات و ارائه آمار و دستاوردهای کسب‌وکارهای ICT امسال برای اولین بار در نمایشگاه سبیت آلمان ۲۰۱۷ حضور یافت.
سعادت با اشاره به دعوت از استارتاپ ها و سرمایه‌گذاران برای حضور و سرمایه‌گذاری مشترک در ایران ادامه داد: سازمان در این نمایشگاه از استارتاپ ها و سرمایه‌گذاران مختلف برای حضور و سرمایه‌گذاری مشترک در ایران دعوت کرد.
رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، ایران را امن‌ترین و بزرگ‌ترین بازار مصرفی فناوری اطلاعات در خاورمیانه خواند و گفت: سازمان نظام صنفی رایانه‌ای در نمایشگاه سبیت تمرکز خود را بر معرفی ابعاد مختلف کشور برای حضور و پذیرش سرمایه‌گذاری‌های حوزه فناوری اطلاعات قرار داد و با هیات های تجاری از کشورهای گوناگون به بحث و تبادل‌نظر پرداخت.
او با اشاره به حمایت سازمان برای حضور ۱۰ استارتاپ برتر نمایشگاه الکامپ بیست و دوم در سبیت ۲۰۱۷ گفت: در سالن ۱۱ نمایشگاه سبیت امسال شاهد حضور ۱۰ استارتاپ برتر الکام استارز بودیم که با حمایت مستقیم سازمان حضور موفقی داشتند. ضمن معرفی این استارتاپها به بازدیدکنندگان این پیام منتقل می‌شد که صدها کسب‌وکار نوپای خلاق در ایران وجود دارد که آماده همکاری و جذب سرمایه‌گذار هستند.
همچنین سازمان باهدف معرفی نمایشگاه الکامپ و جذب مخاطبان بین‌المللی برای الکامپ ۲۰۱۷ که تابستان امسال برگزار می‌شود، غرفه الکامپ را در کنار غرفه سازمان در سبیت آلمان برپا ساخت.
غرفه الکامپ پیرو امضای تفاهم‌نامه مشترک میان برگزارکنندگان نمایشگاه سبیت و الکامپ تابستان سال ۹۵ در این دوره از نمایشگاه سبیت حضور یافت، پیش از آن نیز در نمایشگاه الکامپ ۲۲ شاهد حضور غرفه سبیت بودیم.
سعادت در خصوص دعوت سازمان از هیات های تجاری و شرکت‌های خارجی برای حضور در نمایشگاه الکامپ ادامه داد: با توجه به گسترش ابعاد بین‌المللی الکامپ، سازمان در نمایشگاه سبیت به معرفی الکامپ به‌عنوان بزرگ‌ترین رویداد فناوری اطلاعات و ارتباطات خاورمیانه پرداخت و از بازدیدکنندگان و حاضران نمایشگاه سبیت برای حضور در الکامپ و فرصت‌های سرمایه‌گذاری مشترک در ایران از طریق این نمایشگاه دعوت به عمل آورد.
نمایشگاه سبیت آلمان به‌عنوان بزرگ‌ترین و معتبرترین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر جهان از۲۰ الی ۲۴ مارس ۲۰۱۷ (۳۰ اسفند ۱۳۹۵ تا چهارم فروردین ۱۳۹۶) با حضور سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، نمایشگاه الکامپ و ۱۰ استارتاپ ایرانی برگزار شد. 

نوشته شده در تاریخ : ۹۶/۰۱/۱۹
دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *1453199479758_ISNA
آخرین اخبار
ضرورت حمایت هوشمندانه از طرح های خلاق در فضای کسب و کارهای نوپا
تجلیل و قدردانی از مشتریان وفادار بانک ایران زمین
شرکت‌های سبز به طور ذاتی دانش‌بنیان هستند
خدمات دیجیتال مارکتینگ به استارت آپ ها
بانک ها بايد با یک ضامن معتبر و سفته، وام ازدواج پرداخت کنند
انجام فرایند تسویه پرداخت‌یاری از طریق بانک ایران زمین
رونق تولید؛ هدف همگانی
فروش املاک و مستغلات بانک ایران‌زمین
سامانه نیما ریسک‌های معمول تجارت را پوشش نمی دهد
بانکداری دیجیتال امکان رقابت بانکهای کوچک و بزرگ را ممکن می‌کند
مشارکت بانک ایران‌زمین و محیط‌ زیست برای اصلاح الگوی مصرف آب
سپاه یک فروند پهپاد جاسوسی آمریکایی را سرنگون کرد
نرخ نیمایی حذف نمی‌شود
سرمایه، تجربه دانش فنی سه رکن اساسی شرکت‌های دانش‌بنیان هستند
«ویژه کارت» بانک ایران زمین، مرکز ارائه خدمات به جامعه علمی
مراسم معارفه مدیران و معاونین منطقه ای استان تهران بانک ایران زمین
بازدید از گروه صنعتی اترک شیمی شرق
۱۶۰ پروژه برای دیجیتالی شدن در بانک ایران‌زمین
بازدید مدیراستانی بانک ایران زمین از بیمارستان فوق تخصصی شهریار تبریز
اعتماد مردم به شبکه‌ بانکی بزگترین دستاورد روابط عمومی بانکها است
fff
نظرسنجی

نظر شما در برنامه ماه عسل چیست؟

View Results

mahak