معاون وزير و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور:
تلاش برای توسعه آموزش های فنی و حرفه ای از طریق تعامل با سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور

تشخیص خبر: نشست مسؤولان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و سازمان مدیریت و برنامه ریزی به منظور توسعه آموزش های فنی و حرفه ای برگزار شد.

به گزارش تشخیص خبر به نقل از روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، این نشست با حضور محمد امین سازگار نژاد، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، محمدرضا واعظ مهدوی، معاون توسعه امور علمی و فرهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، الهیاری رئیس امور آموزش وپرورش عمومی فنی و حرفه ای و رهام کیائی معاون اداری و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در محل سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برگزار شد.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست مذکور تأکید کرد: باید ویژگی های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در برنامه ششم توسعه مشخص شود و همچنین در طول برنامه ششم رویکردهای اجرای آموزش های فنی و حرفه ای کاملا مشخص شود .
رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بیان داشت: توجه به بخش خصوصی و سفارش محور بودن آموزش ها از پیشنهادهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای در برنامه ششم توسعه می باشد.
سازگارنژاد در ادامه تاکید کرد: برای اثربخش بودن نقش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در برنامه ششم توسعه می بایست کارگاه های آموزشی با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و سایر سازمانها و نهادهای بین المللی تجهیز و به روزرسانی شوند و توجه ویژه به معیشت کارکنان و مربیانی که اثرگذاری بیشتری دارند، صورت پذیرد.
در ادامه این نشست محمدرضا واعظ مهدوی، معاون توسعه امور علمی و فرهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، بیان داشت: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در ایجاد اشتغال، نقش کلیدی دارد.
وی افزود: پیشنهادات، نظرات و دیدگاه های آقای سازگارنژاد به دیدگاه های سازمان مدیریت و برنامه ریزی نزدیک بوده و امید است با همکاری و هم فکری، این دیدگاه ها را در برنامه ششم لحاظ و عملیاتی کنیم.
واعظ مهدوی ادامه داد: نیازهای تجهیزاتی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در قالب یک برنامه پنج ساله به تفکیک مراکز آموزشی تهیه و در اختیار سازمان مدیریت و برنامه ریزی قرار داده شود تا بتوانیم طبق برنامه زمان بندی شده نسبت به تجهیز و نوسازی کارگاه های آموزشی این سازمان همکاری نماییم.
معاون توسعه امور علمی و فرهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در ادامه به توجه وی‍ژه به مهارت های اجتماعی در کنار مهارت های فنی و حرفه ای، پیگیری و احیاء همکاری مجدد سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با بانک جهانی و سایر سازمان های بین المللی به منظور استفاده بهینه و بیشتر از ظرفیت های برنامه ریزی شده سازمان های بین المللی تأکید کرد.
در پایان واعظ مهدوی نسبت به همکاری لازم توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی برای افزایش تخصیص ردیف بودجه هزینه ای، تملک دارایی های سرمایه ای و ردیف های درآمدی و همچنین بودجه مربوط به جز۴ بند ب تبصره ۲۰ قانون بودجه سال ۱۳۹۴ در خصوص طرح توانمندسازی و آموزش های مهارتی روستاییان، عشایر و مناطق محروم و مرزی کشور با رویکرد اشتغال پایدار قول مساعد داد. 

نوشته شده در تاریخ : ۹۴/۱۰/۱۵
دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *1453199479758_ISNA
آخرین اخبار
برای اطلاع از تعداد سیم کارت هایتان استعلام بگیرید سیم‌کارت
بانک ایران زمین اولین بانک دیجیتال کشور
انتصاب سرپرست امور بین الملل بانک ایران زمین
عملکرد کاملا مطلوب بانک ایران زمین در رعایت استاندارد محصولات کارتی
رشد ۱۷۳ درصدی درآمدها و سود صندوق سرمایه گذاری بانک ایران زمین
تجلیل از مشتریان بانک ایران زمین، در استانهای فارس، بوشهر، کهکیلویه و بویر احمد
عدم پذیرش چک های غیر صیادی سایر بانک ها توسط بانک ایران زمین از فردا
برگزاری جشنواره عکس ماندگار استان خراسان جنوبی با حمایت بانک ایران زمین
نگاه بانکداری دیجیتال، ارائه سرویس به درخواست مشتری است
بررسی عملکرد شعب بانک ایران زمین استان گیلان
برگزاری گردهمایی روسای شعب بانک ایران زمین
دیدار مدیر استانی بانک ایران زمین با رئیس نظام پزشکی استان همدان
آمادگی بانک ایران زمین برای خدمات رسانی به زوار اربعین
برگزاری گردهمایی سراسری روسای شعب استانی
مراسم تودیع و معارفه مدیر شعب بانک ایران زمین در استانهای البرز، قزوین و زنجان برگزار شد
دیدار مدیر استانی بانک ایران زمین با معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
برگزاری شانزدهمین کنفرانس ملی حسابداری ایران با حمایت بانک ایران زمین
مشتری محوری؛ اساس بانکداری دیجیتال
انتصاب اعضای جدید هیات عامل بانک ایران زمین
یک_قطره_کمتر
fff
نظرسنجی

نظر شما در برنامه ماه عسل چیست؟

View Results

mahak