معاون وزير و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور:
تلاش برای توسعه آموزش های فنی و حرفه ای از طریق تعامل با سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور

تشخیص خبر: نشست مسؤولان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و سازمان مدیریت و برنامه ریزی به منظور توسعه آموزش های فنی و حرفه ای برگزار شد.

به گزارش تشخیص خبر به نقل از روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، این نشست با حضور محمد امین سازگار نژاد، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، محمدرضا واعظ مهدوی، معاون توسعه امور علمی و فرهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، الهیاری رئیس امور آموزش وپرورش عمومی فنی و حرفه ای و رهام کیائی معاون اداری و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در محل سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برگزار شد.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست مذکور تأکید کرد: باید ویژگی های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در برنامه ششم توسعه مشخص شود و همچنین در طول برنامه ششم رویکردهای اجرای آموزش های فنی و حرفه ای کاملا مشخص شود .
رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بیان داشت: توجه به بخش خصوصی و سفارش محور بودن آموزش ها از پیشنهادهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای در برنامه ششم توسعه می باشد.
سازگارنژاد در ادامه تاکید کرد: برای اثربخش بودن نقش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در برنامه ششم توسعه می بایست کارگاه های آموزشی با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و سایر سازمانها و نهادهای بین المللی تجهیز و به روزرسانی شوند و توجه ویژه به معیشت کارکنان و مربیانی که اثرگذاری بیشتری دارند، صورت پذیرد.
در ادامه این نشست محمدرضا واعظ مهدوی، معاون توسعه امور علمی و فرهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، بیان داشت: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در ایجاد اشتغال، نقش کلیدی دارد.
وی افزود: پیشنهادات، نظرات و دیدگاه های آقای سازگارنژاد به دیدگاه های سازمان مدیریت و برنامه ریزی نزدیک بوده و امید است با همکاری و هم فکری، این دیدگاه ها را در برنامه ششم لحاظ و عملیاتی کنیم.
واعظ مهدوی ادامه داد: نیازهای تجهیزاتی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در قالب یک برنامه پنج ساله به تفکیک مراکز آموزشی تهیه و در اختیار سازمان مدیریت و برنامه ریزی قرار داده شود تا بتوانیم طبق برنامه زمان بندی شده نسبت به تجهیز و نوسازی کارگاه های آموزشی این سازمان همکاری نماییم.
معاون توسعه امور علمی و فرهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در ادامه به توجه وی‍ژه به مهارت های اجتماعی در کنار مهارت های فنی و حرفه ای، پیگیری و احیاء همکاری مجدد سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با بانک جهانی و سایر سازمان های بین المللی به منظور استفاده بهینه و بیشتر از ظرفیت های برنامه ریزی شده سازمان های بین المللی تأکید کرد.
در پایان واعظ مهدوی نسبت به همکاری لازم توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی برای افزایش تخصیص ردیف بودجه هزینه ای، تملک دارایی های سرمایه ای و ردیف های درآمدی و همچنین بودجه مربوط به جز۴ بند ب تبصره ۲۰ قانون بودجه سال ۱۳۹۴ در خصوص طرح توانمندسازی و آموزش های مهارتی روستاییان، عشایر و مناطق محروم و مرزی کشور با رویکرد اشتغال پایدار قول مساعد داد. 

نوشته شده در تاریخ : ۹۴/۱۰/۱۵
دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *1453199479758_ISNA
آخرین اخبار
عرضه میوه تنظیم بازار شب عید در سراسر کشور آغاز شد
عیدی هوشمند بانک ایران زمین؛کارت هدیتو خودت شارژ کن
مراسم رونمایی از تمبر یادبود بانک‌ایران زمین
فرهنگ مسئولیت اجتماعی باید در جامعه نهادینه شود
“بلوط ایران زمین” پویش جدید بانک ایران زمین
پیام تبریک مجمع تشکل‌های دانش‌بنیان به منتخبین عرصه دانش‌بنیان و فناور کشور در مورد انتخابات اتاق بازرگانی تهران
فروش املاک و مستغلات بانک ایران‌زمین
دریافت جایزه ملی مدیریت مالی ایران توسط بانک ایران زمین
اعلام اسامی برندگان هفته پنجم قرعه کشی جشنواره همراه بانک ایران زمین
بنیان بانکداری دیجیتال بر روی تجربه مشتری استوار است
توانمندسازی شرکت‌های دانش‌بنیان با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی
منابع انسانی مهمترین عامل کسب برتری نسبت به رقبا است
بازدید مدیراستانی بانک ایران زمین از کارخانه اختر لبن تبریز
تجلیل از صادر کنندگان نمونه استان البرز با حضور مدیران بانک ایران زمین
موتور محرک اقتصاد دانایی محور شرکت‌های دانش‌بنیان هستند
اهدای تجهیزات بیمارستانی توسط بانک ‌ایران زمین به زلزله‌زدگان کرمانشاه
برگزاری گردهمایی سراسری مسئولین شعب مشهد و دوایر ستادی بانک ایران زمین
بانک ایران زمین به راهکارهای اجرای فناوری بلاک چین دست پیدا می کند
تعامل بین‌المللی در حوزه دانش‌بنیان‌ها یک ضرورت است
فروش املاک و مستغلات بانک ایران‌زمین
fff
نظرسنجی

نظر شما در برنامه ماه عسل چیست؟

View Results

mahak