دکتر اخلاقی عضو هیأت مدیره:
برنامه راهبردی بانک سپه با توجه به واقعیتهای اقتصادی کشور تدوین شده است

تشخیص خبر : عضو هیأت مدیره بانک گفت: برنامه راهبردی بانک سپه با توجه به واقعیت های موجود اقتصادی کشور و توانایی بانک تدوین شده است.

دکتر هادی اخلاقی در جمع مدیران بانک سپه و مشاورین وزارت امور اقتصادی و دارایی ضمن تشکر از تلاشهای وزارت امور اقتصادی و دارایی به منظور تدوین برنامه راهبردی مناسب، اظهار داشت: این اقدام در نوع خود بی نظیر و بی سابقه بوده است.
وی افزود: چنین برنامه هایی کمک می کند تا مجموعه های اقتصادی در یک راستا، هدفمند و منسجم حرکت کنند، این حرکت منسجم و هماهنگ باعث محقق شدن اهداف کلان دولت خواهد شد.
عضو هیأت مدیره بانک سپه در عین حال خواستار توجه ویژه مسئولین تدوین برنامه راهبردی به واقعیت های اقتصادی و تعیین شاخصهایی بر مبنای واقعیت های اقتصادی و بازار پولی شد.
وی افزود: جای تقدیر و تشکر دارد که مسئولان وزارت امور اقتصادی و دارایی با این جدیت اجرای برنامه راهبردی را دنبال می کنند.
دکتر اخلاقی در ادامه با اشاره به برنامه راهبردی تدوین شده در بانک سپه اظهار داشت: تمام تلاش همکاران بانک سپه در تدوین برنامه راهبردی، در نظر گرفتن واقعیتهای بازار پولی، اسناد بالادستی همچون برنامه راهبردی وزارت امور اقتصادی و دارایی، برنامه ششم توسعه و سیاستهای پولی تدوین شده از سوی بانک مرکزی بوده است.
وی در ادامه با اشاره به قانون مداری بانک سپه گفت: به جرات می توان گفت این بانک از جمله معدود بانکهایی است که به جد نسبت به رعایت نرخهای مصوب سود بانکی پایبند بوده و از آن تخطی نکرده است.
عضو هیأت مدیره، بانک سپه را بانکی قانونمدار و برنامه محور عنوان کرد.
حمیدرضا خطیبی عضو دیگر هیأت مدیره بانک سپه در این مراسم گفت: برنامه راهبردی بانک همسو و هم جهت با اهداف کلان اقتصادی دولت و در راستای برنامه بالادستی این بانک تدوین شده است.
حمیدرضا خطیبی اظهار داشت: بانک سپه همواره یکی از بانک های موثر در تحقق اهداف کلان اقتصادی کشور بوده و خواهد بود.
وی با تأکید براهمیت نقش سیستم بانکی در راستای نیل به رشد و توسعه پایدار اظهار داشت: هدفگذاری های صورت گرفته در بانک سپه خصوصاً برنامه راهبردی تدوین شده، در این راستا و به منظور نقش آفرینی هرچه بیشتر و بهتر در عرصه اقتصادی و تحقق اهداف تعریف شده از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی بوده است.
عضو هیأت مدیره بانک سپه در ادامه با اشاره به برنامه بانکداری متمرکز تدوین شده در این بانک گفت: سعی شده تا نیازهای حال و آینده مشتریان و بازار پولی در این برنامه دیده شود.
دکتر حسینی رئیس اداره کل تحقیقات و برنامه ریزی بانک سپه نیز از جمله دیگر سخنرانان این جلسه بود که با اشاره به برنامه راهبردی تدوین شده در بانک سپه اظهار داشت: بانک سپه با تدوین برنامه ای جامع، کاربردی، مبتنی بر واقعیت ها و همسو با برنامه های بالادستی خود همچون برنامه ششم توسعه، برنامه راهبردی وزارت امور اقتصادی و دارایی و سیاستهای پولی تدوین شده توسط بانک مرکزی سعی دارد تا ضمن نقش آفرینی در عرصه کلان اقتصادی به بانک اول کشور و انتخاب اول مشتریان در سال ۱۴۰۰ تبدیل شود.
وی با بیان اینکه افق دیده شده در برنامه راهبردی بانک قابل دست یابی است گفت: تمام تلاش همکاران در بانک سپه از بالاترین مقام اجرایی تا سطوح مختلف در راستای تحقق اهداف تعریف شده در برنامه فوق است.
دکتر حسینی افزود: بطور مستمر روند اجرایی شدن برنامه راهبردی بانک که مطابق با اهداف برنامه های بالادستی تدوین گردیده رصد شده و میزان موفقیت یا انحراف آن سنجیده می شود.
وی گفت: جلسات متعددی در سطوح مختلف بانک بمنظور هماهنگی های لازم برای اجرایی شدن این برنامه برگزار شده تا زمینه ها و بسترهای لازم برای تحقق هر چه بهتر اهداف تعریف شده فراهم گردد. 

Related Posts
نمایشگاه Computex 2016تایوان
فروش املاک مازاد بانک سپه از طریق بورس
سمینار آشنایی با استانداردهای صندوق های مکانیزه فروش
وزارت صمت سقف ۱۱۰ هزار دستگاه خودرو را
کنگره بیست وششم فرصتی مناسب برای اثبات توانمندی
مجوز الکامپ ۱۳۹۷ به نام سازمان نظام صنفی
الکامپ ۲۳، از نظر کمی و کیفی بهترین
تداوم کاهش نرخ سود بانکی در سال آینده
با محصولات جدید اپیسر آشنا شوید
ابلاغیه جدید درباره وام ازدواج/ تسهیلات ۱۰ میلیونی

نوشته شده در تاریخ : ۹۴/۰۸/۲۶
دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *1453199479758_ISNA
آخرین اخبار
آگهی مناقصه عمومی بانک ایران زمین
سازوکار تولید و صادرات مانند واردات تسهیل شود
بررسی عملکرد نه ماهه شعب استان گیلان بانک ایران زمین
فرهنگ‌سازی برای خرید محصولات دانش‌بنیان یک ضرورت است
در بانکداری دیجیتال امکان ترسیم نقشه سفر مشتری فراهم است
انتصاب سرپرست اداره سرمایه انسانی بانک ایران زمین
بازاریابی و مشتری مداری مهمترین ابزار رقابت سالم است
رشد بودجه‌ای سال آینده محدود است
مرز میان شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ ها نامشخص است
استفاده از تجربه بازنشستگان بهترین فرصت برای توسعه بانک بود
ظرفیت‌ها بانک ایران زمین، آینده بسیار روشنی را رقم می‌زند
تعیین شرایط مراجعه مأموران مالیاتی به محل فعالیت مودی
موافقت دولت با واگذاری استقلال و پرسپولیس
استقبال ایران از توافق های اولیه استکهلم
راه اندازی پورتال سهامداران حقیقی بانک ایران زمین
آیین نامه حذف یارانه پردرآمدها به هیئت دولت رفت
ارتقا ایمنی دریانوردی/کشتیرانی ایمن تر در دریای خزر
نمایشگاه صنایع دستی وفرش ایرانی
چهار برند لوازم خانگی قیمت محصولات خود راکاهش می دهند
قیمت خودرو با افزایش تولیداصلاح می شود
fff
نظرسنجی

نظر شما در برنامه ماه عسل چیست؟

View Results

mahak